Renz
17
MAR
2019

MAGMA seria Classic

Posted By :
Comments : Off

 

Skrzynka pocztowa Magma, stanowi odpowiedź na coraz wyższe potrzeby jakościowe i estetyczne naszych klientów. Magma to doskonałe połączenie wysokiej jakości oraz atrakcyjnej ceny. Doskonale sprawdza się jako skrzynka dla apartamentowców oraz wszędzie tam, gdzie ceni się wysoką jakość.

Skrzynka na listy Magma wykonana jest w wysokowartościowej stali galwanizowanej, dodatkowo zabezpieczonej farbą proszkową. Wrzutka wykonana jest z profilu aluminiowego wyposażonego w gumową uszczelkę. Skrzynki pocztowe wyposażone są w precyzyjny zamek z dwoma kluczami. Nowością w naszej ofercie jest możliwość zastosowania zamka szyfrowego firmy DOM. Wszystkie nasze skrzynki na listy dostępne mogą być w kolorach palety RAL, NCS oraz innej dostępnej na rynku. Skrzynki Magma na Państwa życzenie możemy wykonać dodatkowo ze stali nierdzewnej, aluminium, z blachy miedzianej oraz mosiężnej.

 

 

Skrzynka na listy Renz Magma to odpowiedź na wysokie wymagania naszych klientów. To skrzynka o wysokim standardzie oraz bogatym i różnorodnym wykończeniu. Jest ona nie tylko użytkowym elementem jaki wykorzystujemy do przechowywania korespondencji, a także elementem wystroju wnętrz wspólnych. Ozdabia ona wnętrze, nadając mu elegancji i szyku. To element architektoniczny jakiego nie powinniśmy pozostawiać samemu sobie. Dlatego jego zaprojektowanie, wykonanie i montaż, powinieneś powierzyć fachowcom. Powinieneś to powierzyć firmie RENZ.

Skrzynka wykonywana jest w trzech podstawowych wariantach:

– Magma 851 o wymiarach 370 x 110 x 270 mm, dostępna również w wersji skrzynki skośnej o wymiarach pojedynczej skrytki 370 x 110 x 210 mm.

– Magma 852 o wymiarach 300 x 110 x 385 mm,

– Magma 853 o wymiarach 260 x 110 x 385 mm.

Istnieje także możliwość wykonania tej skrzynki w indywidualnym wymiarze.

 

Skrzynka ta może mieć zastosowanie w budownictwie indywidualnym, wielorodzinnym, ale także w budynkach użyteczności publicznej czy galeriach handlowych. Instalujemy ją jako skrzynkę podtynkową / zlicowaną, natynkową, wolnostojącą lub wmurowaną w ogrodzenie.

 

Najczęściej skrzynka posiada kabinet, wykonany z blach stalowych galwanizowanych, lecz może być wykonany także z innych szlachetnych materiałów.

Fronty skrzynek mogą być wykonane z każdego rodzaju materiałów.

Stosujemy blachy malowane w kolorach RAL, nierdzewne, aluminiowe, miedziane lub mosiężne. Ten wachlarz materiałów pozwala nam zadowolić najwybredniejszego klienta i architekta.

 

Ogromne wrażenie robi ściana zabudowana blachami miedzianymi, gdy w nich idealnie i precyzyjne wkomponowane są skrzynki na listy. Posiadamy także możliwość zabezpieczenia tych materiałów przed patynowaniem, zatem wasza miedź i wasz mosiądz zawsze pozostanie błyszczący!

 

Wraz ze skrzynkami wykonujemy różne elementy towarzyszące jak np.:

– gabloty ogłoszeniowe,

– panele domofonowe,

– panele a adresem inwestycji,

– panele z logo dewelopera,

– panele perforowane osłaniające grzejniki,

– i inne w uzgodnieniu z klientem.

 

Tak skomponowany zestaw skrzynek pocztowych, jest elementem ozdobnym dla całej inwestycji.

 

Ponad to wykonujemy spersonalizowaną numerację drzwiczek. Dzięki temu stajesz się posiadaczem idealnie dopasowanego do swoich potrzeb zestawu skrzynek na listy, dedykowanym dla Twojej inwestycji. Nikt inny nie posiada dokładnie takiego zestawu jaki zainstalowany jest u Ciebie!

 

Poza niepowtarzalnym projektem i wyrobem, oferujemy również montaż skrzynek pocztowych na terenie całego kraju. Gwarancja dla Deweloperów, oraz dla Generalnych Wykonawców inwestycji budowlanych to nawet 5 lat. RENZ gwarantuje jego funkcjonalność w tym czasie.

 

Masz pewność, że dobrze wybrałeś! RENZ jak nikt inny potrafi zrealizować indywidualne projekty z najwyższą starannością, w bardzo korzystnej cenie.

 

 

 

 

 

 

Galeria realizacji skrzynek MAGMA

Bloki do projektowania dwg. Bloki-skrzynki-Magma.7z (2430 pobrań)

Deklaracja Zgodności  Deklaracja-zgodności-Renz-Magma.pdf (1068 pobrań)

Gwarancja  RENZ-Karta-gwarancyjna-.pdf (909 pobrań)

Katalog MAGMA Renz_Magma_RENZ_Magma_2022

 

 

About the Author

RENZ Sp. z o.o.

||
ul. Magazynowa 5A, 62-023 Gądki ||
tel.: +48 61 81 98 600 || fax.: +48 61 62 42 834 || e-mail: sprzedaz@renzgroup.pl