Renz
18
MAR
2019

ALABASTER seria Eco

Posted By :
Comments : Off

Skrzynka Pocztowa Renz Alabaster z serii Eco, to idealne rozwiązanie dla tych którzy poszukują atrakcyjnej ceny produktu, w połączeniu z dobrą jakością.

EKO – jak EKONOMIA. Atrakcyjna cena produktu przekona najbardziej wymagających klientów. To alternatywna propozycja dla tych którzy nie dysponują dużym budżetem.

EKO – jak EKOLOGIA. Zmniejszenie wagi produktu poprzez zastosowanie optymalnych materiałów i rozwiązań, pozwala zaoszczędzić środowisku obciążenia związanego z produkcją stali.

Skrzynka znajduje zastosowanie wyłącznie wewnątrz budynków. Jej rozmiar umożliwia przechowywanie korespondencji w formacie C4, który jest wymogiem koniecznym do tego by stosować ją w budownictwie mieszkaniowym.

Standardowo skrzynka wyposażona jest w plastikowy szyld, umożliwiający nadanie skrzynkom indywidualnej numeracji. Perforowany front umożliwia podgląd na to czy otrzymaliśmy korespondencję.

Szeroka gama kolorystyczna, możliwość łączenia skrzynek w zestawy, montaż natynkowy jak i podtynkowy powoduje, że jest to jeden z ulubionych produktów naszych klientów

Skrzynka Alabaster ułożenie korespondencji poziome. Wykonana z blach stalowych galwanizowanych 0,7 i 1,00 mm. Dostępna w typowych kolorach RAL 1001, 1015, 7016, 7035, 8002, 9006 oraz wszystkich innych na zapytanie. Możliwość łączenia pojedynczych modułów w zestawy. W zestawie 2 klucze. Standardowo z prawej strony skrzynki plastikowe okienko – wizytownik natomiast z lewej strony perforacja. Inne rozwiązania na zapytanie. Skrzynki dostępne w wersjach od 1 do 8 skrytek.

Dostępna także w wersji z numeracją grawerowaną.

 

Skrzynki  Alabaster  montaż natynkowy:

Przykładowe wykorzystanie skrzynek Alabaster w zabudowie:

Zobacz cenę:

 

Bloki dwg. do projektowania Alabaster & Alabaster Slim Bloki

Rozporządzenie Ministra Administracji i Cyfryzacji skrzynki_rozporzadzenie

About the Author

RENZ Sp. z o.o.

||
ul. Magazynowa 5A, 62-023 Gądki ||
tel.: +48 61 81 98 600 || fax.: +48 61 62 42 834 || e-mail: sprzedaz@renzgroup.pl