Renz
04
SIE
2017

PRACA! Specjalista ds. BHP.

Posted By :
Comments : Off
Firma produkcyjna wyrobów metalowych z kapitałem niemieckim z siedzibą w Gądkach pod Poznaniem poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:
 Specjalista ds. BHP
Miejsce pracy: Poznań (okolice), Gądki (pow. poznański)

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie pomiarów środowiska pracy oraz zarządzanie dokumentacją z badań środowiska pracy;
  • Organizacja i przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP, PPOŻ;
  • Prowadzenie ewidencji wypadków przy pracy oraz rejestru ZPW, UC, UA;
  • Nadzór nad gospodarką odpadami, aktualizacją ryzyka zawodowego oraz bezpieczeństwem PPOŻ;
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w obszarze BHP i ochrony środowiska;
  • Przygotowywanie instrukcji, pomocy wizualnych oraz pozostałej dokumentacji z zakresu BHP, Ochrony Środowiska i PPOŻ;
  • Udział w odbiorach BHP maszyn i wyposażenia;
  • Nadzór nad substancjami chemicznymi i ich kartami charakterystyk.

Wymagania:

  • Wykształcenie zgodne z wymogami prawnymi dla pracowników służby BHP;
  • Dobra znajomość przepisów prawnych dot. prawa pracy, bezpieczeństwa pracy, p. poż. i ochrony środowiska;
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa maszyn oraz nowoczesnych rozwiązań dotyczących BHP;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Ms Excel;
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania złożonych problemów, dostrzegania potrzeb i dostarczania kreatywnych rozwiązań;
  • Dobra organizacja własnej pracy, samodzielność, odpowiedzialność;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne;
  • Nastawienie na realizację zadań;
  • Dynamizm w działaniu.

Mile widziane:

  • Certyfikat audytora wewnętrznego bądź pełnomocnika systemu zarządzania OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 5001;
  • Uprawnienia inspektora p. poż.;
  • Znajomość metodologii WCM pod kątem BHP i Ochrony Środowiska.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na część etatu (preferowana 1/4 etatu);
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Interesującą pracę w zgranym zespole.
About the Author

RENZ Sp. z o.o.

ul. Magazynowa 5A, 62-023 Gądki ||
tel.: +48 61 81 98 600 || fax.: +48 61 62 42 834 || e-mail: sprzedaz@renz.com.pl