Renz
10
LUT
2017

Renz na targach Budma 2017

Posted By :
Comments : Off

Szanowni Państwo,

Targi Budma to największe tego typu wydarzenie w naszym kraju,
jak i w centralnej Europie. W Poznaniu zgromadziło się 800 wystawców i tysiące targowych gości z ponad 40 krajów całego świata.

Szczycimy się tym, że w tegorocznej edycji brała udział nasza firma. Targi okazały się dla nas bardzo udaną imprezą. Odwiedziły nas setki gości, z wieloma z nich udało nam się nawiązać kontakty handlowe, wielu z nich w najbliższej przyszłości ma zamiar bliżej zapoznać się naszą firmą jak i z naszą ofertą.

Szczególnym zainteresowaniem gości cieszyły się skrzynki do montażu w stolarce drzwiowej. RENZ posiada ogromne kompetencje w tego rodzaju zabudowie. Skrzynka pocztowa do zabudowy w stolarce to temat szczególnie popularny i uznany wśród eksporterów drzwi zewnętrznych. Tego rodzaju skrzynki na listy cieszą się powodzeniem u naszych zachodnich sąsiadów. 

Kolejną grupa produktów bijącą rekordy popularności to skrzynki pocztowe montowane do ogrodzeń. Na targach pokazaliśmy jedynie wycinek naszej szerokiej oferty. Firmy produkujące ogrodzenia i płoty uznały nasza ofertę za wyjątkowo atrakcyjną. Brakuje na naszym rynku producentów którzy z taką starannością podchodzą do tematu skrzynki pocztowej. Oferujemy bowiem zarówno skrzynki gotowe, jak i do samodzielnego malowania i montażu. Zapewnia to idealną zgodność kolorystyczną skrzynek i ogrodzenia. Skrzynka pocztowa staje się wtedy ozdobą, a nie szpecącym dodatkiem.

Ostatnią grupą skrzynek prezentowanych na Budmie, były zestawy skrzynek pocztowych Magma, dedykowanych polskim deweloperom. To nasz najpopularniejszy produkt który codziennie opuszcza nasze fabryki. Prezentowany model poza skrzynką pocztową zawiera nasz panel domofonowy wraz z przyciskami RENZ, oraz skonfigurowanym wideo domofonem – w tym przypadku zestawem Gira. W zestawie ujęto gablotę RENZ, panel osłaniający grzejnik, Logo podświetlane LED-ami. Całość zamyka ramka podtynkowa wykonana jako jeden element bez złączy w narożnikach, zapewniająca najwyższej jakości dopasowania i design. Przy tym właśnie zestawie klienci najczęściej zatrzymywali się i wyciągali swoja aparaty fotograficzne.

Jeszcze raz dziękujemy za odwiedziny naszego stoiska, i do zobaczenia wkrótce!

Prosimy o zapoznanie się z fotorelacją z tej imprezy oraz wywiadem jakiego
dla telewizji WTK udzielił nasz kierownik sprzedaży Sławomir Dutkiewicz.

 

Pozdrawiamy!

Zespół RENZ Polska.

 

 

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

 

About the Author

RENZ Sp. z o.o.

||
ul. Magazynowa 5A, 62-023 Gądki ||
tel.: +48 61 81 98 600 || fax.: +48 61 62 42 834 || e-mail: sprzedaz@renzgroup.pl