Renz
26
KW.
2019

Bundesgartenschau Heilbronn

Posted By :
Comments : Off
Firma Renz, europejski Lider na rynku systemów do dostawy Listów i Paczek, będzie wspierać „Bundesgartenschau Heilbronn 2019”, z najnowocześniejszą koncepcją. Będą to skrytki na paczki dla gości BUGA 2019, systemy myRENZbox dla nowej dzielnicy mieszkaniowej Neckarbogen, oraz testy pojazdów autonomicznych wraz z systemami myRENZbox!!!
Wystawa odbywa się od 17 Kwietnia, do 6 października 2019 w Heilbronn.
Po raz pierwszy w tym roku BUGA będzie zarówno wystawą ogrodową, jak i mieską w prawie 70 letniej historii. Częścią wystawy będzie nowa dzielnica Neckarbogen, zamieszkana już przez 700 osób!
Dzielnica Neckarbogen i jej mieszkańcy staną się częścią prawdziwego eksperymentu! Podczas miejskiej wystawy Bundesgartenschau Heilbronn testowany tam będzie tzw. BUGAlog, autonomiczny pojazd dostawczy z mobilnym systemem paczkowym myRENZbox. Eksperyment jest opracowany i przeprowadzony przez Renz, BUGA i Heilbronn University of Applied Sciences.
„Jesteśmy dumni z bycia częścią tego ekscytującego projektu i czekamy na test w prawdziwych warunkach”, mówi Armin Renz, dyrektor zarządzający Erwin Renz Metalwarenfabrik Gmbh & Co KG.
Podstawowym zadaniem projektu jest sprawdzenie jak będzie zachowywał się pojazd autonomiczny dostarczający paczki, w warunkach miejskich.
System myRENZbox dla mieszkańców Neckarbogen
Całą koncepcję dostaw paczek dla Neckarbogen, uzupełnia sprawdzony system myRENZbox. Dzięki platformie myRENZbox, mieszkańcy Neckarbogen, mogą korzystać s systemu odbierania i nadawania paczek wielu dostawców. Nawet piekarze, pralnie chemiczne lub lokale usługowe i inne usługi mogą bezpiecznie deponować swoje przesyłki w myRENZbox i tym samym oferować swoje usługi mieszkańcom Neckarbogen. Tak więc dostawca może po prostu przesłać swoje produkty i nie jest już zależny czy w domu ktoś czeka na przesyłkę czy nie. Odbiorcy logują się do systemu myRENZbox za pomocą mobilnej aplikacji, elektronicznego chipu, lub kodu PIN, dzięki czemu mogą w dogodnym dla siebie czasie i miejscu odebrać przesyłkę!
System myRENZbox, jest idealnym rozwiązaniem i produktem do zaprezentowania na Neckarbogen! – mówi dyrektor zarządzający Armin Renz.
Skrytki na paczki dla gości BUGA
Ale nie tylko mieszkańcy Neckarbogen korzystają z systemu myRENZbox, ale także z odwiedzający BUGA. Dla odwiedzających firma Renz także udostępnia urządzenie myRENZbox, dla deponowania paczek, plecaków, ale i także ładowania smartfonów i tabletów!
„Siedziba firmy Renz, znajduje się zaledwie 40 km, od wystawy BUGA w Heilbronn, dlatego też, szczególnie ze względu na jej innowacyjność, z radością wspieramy tę wystawę,” – podsumowuje Armin Renz!
Więcej informacji o Federal Garden Show 2019 można znaleźć na stronie https://www.buga2019.de.
About the Author

RENZ Sp. z o.o.

||
ul. Magazynowa 5A, 62-023 Gądki ||
tel.: +48 61 81 98 600 || fax.: +48 61 62 42 834 || e-mail: sprzedaz@renzgroup.pl